gototopgototop
   

Ke stazeniFacebookCasopisArchivRekreaceOdkazy

 
 

Modlitba za domov 2015

 
 

Ve dnech od 27. do 28. října 2015 se bude v Praze v rámci oslav vzniku samostatného československého státu konat 9. ročník ekumenického setkání Modlitba za domov. Letošním tématem je výzva "Buďme tvůrci pokoje".

Na této webové stránce se můžete seznámit s podrobnějším programem letošní Modlitby za domov, jehož součástí je třeba koncert Hany a Petra Ulrychových se skupinou Javory nebo komponovaný pořad, který bude od 15.00 živě přenášet ČT2. Pozvání do něj tentokrát přijali Barbora Hrzánová, Michael Kocáb, Roman Joch, Pavel Hošek a další. Součástí budou též další koncerty, divadelní představení pro děti, tvořivé dílny a kvízy pro předškolní a školní děti, a také příležitosti k modlitbám. Zájemci mohou navštívit konferenci Místních akčních skupin na téma Mít pevnou půdu pod nohama. Na všechny akce je vstup zdarma.

(Vydáno: 19. 10. 2015)

 
 

www.VivaBoty.Eu - Krásné a luxusní boty www.VivaBoty.Eu - Značková obuv www.VivaBoty.Eu - Značkové boty www.VivaBoty.Eu - Stylové boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní obuv www.VivaBoty.Eu - Dámské boty