gototopgototop
   

Ke stazeniFacebookCasopisArchivRekreaceOdkazy

 
 

POSLÁNÍ JEDNOTY BRATRSKÉ

 
 

Jednota bratrská přijala za své poslání ukázat na životech svých „sloužících" členů dynamickou moc vzkříšeného Ježíše Krista se všemi Jeho dary. Po vzoru Ježíše chce být pro současnou generaci vtěleným živým a mocně jednajícím Božím slovem, ve kterém se projevuje nejen láska, ale i autorita.

Za nástroje tohoto poslání považujeme místní sbory i různé občanské aktivity, jako jsou rodinná a mateřská centra, kluby pro mládež, seniory, volnočasové a nízkoprahové organizace či mateřské, základní, střední školy a školská zařízení i podnikatelské aktivity. Život církve se proto neodehrává pouze v nedělních shromážděních, ale především v obyčejných všedních dnech, mezi lidmi okolo nás.
Finanční soběstačnost církví, které se otevřely dveře v roce 2012, nám také umožní rozvíjet poctivé podnikání, abychom získanými financemi mohli podporovat své aktivity sloužící společnosti v našem okolí.
Při tom všem se neměníme v sociálně-ekonomickou organizaci. Zůstáváme především církví, která však není izolována v sakrálních budovách. Žijeme intenzivní vztahy s lidmi a předkládáme jim jasné výzvy k proměně jejich životů, kterou živý a osobní Ježíš Kristus učinil i v nás.

Protože vstal z mrtvých, jsme přesvědčení, že jedině On sám dokáže naším prostřednictvím oslovit dnešní generace a zjevit jim své poslání.

 
 

www.VivaBoty.Eu - Krásné a luxusní boty www.VivaBoty.Eu - Značková obuv www.VivaBoty.Eu - Značkové boty www.VivaBoty.Eu - Stylové boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní obuv www.VivaBoty.Eu - Dámské boty